Категорія продукту
Зв'язатися з нами

ByTune електроніки Co., ТОВ

Виробництво заводу:

Додати: A5 будівлі, Songbai RD 3055, Gongming вулиці, Guangming район, ZhenZhen, 518100, Китай

Тел: 0755-27765981

Факс: 0755-8529 6631

Техніка:support@btslipring.com

 

Відділ продажу:

Тел: +86-755-2964 2158

Факс: +86-755-2350 3855

Мобільний телефон: 189 2742 5032

Додати: 6-й поверх, C, будівництво, нове покоління; Привіт-Tech парк, 28 повіт Bao'an, Шеньчжень, 518125, Китай

Відділ продаж:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

Бюро США:

usoffice@btslipring.com

США Атланті

Канада Едмонтон

Одномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне

Одномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне

Модель номер: BTFO-04-02 4-канальний FORJ із сумішевих волокон (2 см і 2 мм) Тип волокна: SMF28 і 50/125um г. і. з 3 мм жакет Довжина волокна: 1mWavelength:1310 / 1550nm см; 1310/850nm мм Роз'єм типу: ST Вставки втрати: < 5 дБ IL варіації: + /-1дБ Перехресні перешкоди: < dB-50 Швидкість: 200 об/хв Вібрація: MIL-STD-167-1A Механік впливу: MIL-STD - 810G IP клас: IP 65 (IP68Optional)

Відомості про продукт

Одномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне
Номер моделі: BTFO-04-01

Волоконно-оптичні контактними кільцями є до оптичних сигналів, що електромонтаж контактними кільцями, щоб електричні сигнали, сигнали засіб пройти через поворот інтерфейсів, особливо коли передає великих обсягів даних. Оптичне волокно контактними кільцями підтримувати внутрішню переваги волоконно кінця до кінця. ByTune електроніки займається виробництвом оптичних волокон контактними кільцями протягом 20 років.

Опис/контроль:4-канальний FORJ із сумішевих волокон (2 см і 2 мм)
Тип волокна:SMF28 і 50/125um г. і. з 3 мм жакет
Волокно довжина:1 м
Довжина хвилі:1310/1550nm с. М.; 1310/850nm мм
Роз'єм типу: ST
Втрата вставки:andlt; 5 дБ
IL варіації:+ /-1дБ
Перехресні перешкоди:andlt; -50 дБ
Швидкість: 200 об/хв
Вібрація:MIL-STD-167-1A
Механік впливу:MIL-STD - 810 Г
IP клас:IP 65 (IP68Optional)

ОсобливостіОдномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне
•Provides Ротарі Зчіпки для багатомодових або одного режимі волокна посилання
Пристрій •passive двонаправленого письма
•Can можна поєднувати з нашої Електричний ковзає і гідравлічні
Диск •Alternative муфти і монтажу домовленостей доступні (зверніться до заводу для уточнення деталей)
•Customized інтерфейси для легко волокна кабельні заміна
•Can бути інтегрований в існуючий конструкції кільця ковзання
•Aluminum або анодований алюмінієвий корпус
•Rugged дизайн
Ударів і вібраціїОдномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне
•Bytune волокно оптичний контактними кільцями підтримують високу шок і вібрації середовищах, довге життя відповідно до вимог понад 200000 години та довгі дані посилання понад 100 км волокна. Одиниці доступні що перевіряються, щоб військова стандарт для ударів і вібрації
ВаріантиОдномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне
•Supply та встановлення спеціальних роз'ємів замовника та волокон
• Налаштування при монтажу конфігурацій, житло матеріалів і диск відгалужувачі
• Рідини наповнення і тиск компенсацію за використання підводного

Додаткова інформація, будь ласка, не соромтеся contactour персонал готелю sales@btslipring.com



Вимірювання і тестування:


3D тесту концентричні тест


Електричний шум тест Projecto

Втручання тест надійний контакт тест



Hot Tags: Одномісний модель чотири канал волокно оптичний Поворотне дизайнер і виробник надійної передачі, військові стандарт, конкурентоспроможні ціни, якість гарантовано, чудове після обслуговування, високої якості
Супутні товари
Email Us
Розслідування
ByTune електроніки Co., ТОВ